Про компанію

ТОВ «МАКСИМА БУД МАРКЕТ

ТОВ «МАКСИМА БУД МАРКЕТ»

є ексклюзивним офіційним дилером Кузмінецькій будівельной кераміки в регіонах: Дніпропетровській, Запорізькій, Луганській і Донецькій обл. Пропонує Вам розглянути можливість укладення дилерської співпраці щодо постачання будівельного матеріалу: поризовані керамічні БЛОКИ КЕРАТЕРМ ®.

Керамічний блок КЕРАТЕРМ® це:
  • Швидкість
  • Міцність
  • Комфортність
  • Екологічність
  • Шумоізоляція
  • Енергоефективність

ТОВ «МАКСИМА БУД МАРКЕТ» має великий регіональний складський комплекс у м. Дніпро, з постійною наявністю залишку до 500 000 шт питомої цегли і пропонує Вам  основні умови, пропозиції та обов'язки дилерської співпраці:

Ми забезпечуємо: рекламну та інформаційну підтримку, обов'язкове навчання персоналу, проведення семінарів, проведення шеф-монтажних робіт, партнерські системні продажу, участь у виставках та акціях, повну проектну підтримку.

Ми пропонуємо:  розвивати Вам власну суб. дилерську мережу, реєструвати об'єкти будівництва, погоджувати обсяги і терміни поставки, фіксувати ціни закупівель. Тільки дилер має можливість продавати, купувати і відвантажувати матеріал з власного складу або складу ТОВ «МАКСИМА БУД МАРКЕТ» м. Дніпро, а також в майбутньому зі складу м. Запоріжжя.

Регіони продажів: суворо Дніпропетровська, Запорізька обл., і неокуповані райони Луганської та Донецької областей.

Умови поставки: автотранспортом з доставкою на об'єкт або склад вашого підприємства, самовивіз зі складу м. Дніпро, а також планованого до відкриття складу м. Запоріжжя. Самовивіз з заводу за письмовим повідомленням суворо  Дніпропетровська, Запорізька обл., і неокуповані райони Луганської та Донецької областей.

Умови оплати: передоплата, за фактом поставки, відстрочка платежу 30 календарних днів.

Якість товарної продукції: підтверджено сертифікатом заводу-виробника.

Наша компанія не планує співпрацю з мережевими будівельними гіпермаркетами.

У разі вашої зацікавленості, просимо Вас повідомити про своє рішення зручним для Вас способом.