Купити паливні пелети в Дніпрі і Запоріжжі

Паливні пелети - універсальне паливо, що володіє великою тепловіддачею, при згорянні утворює мінімум відходів і має доступну вартість. 

Гранульовані пелети виробляються без шкідливих добавок і є екологічним паливом. Вони не займають багато місця, практично позбавлені запаху, не здатні самозайматися, підвищена насипна щільність спрощує транспортування і подальше використання.

За своїми теплотворними характеристикам деревні гранули не поступаються традиційним видам палива: природному газу, кам'яному вугіллю і нафті, випереджаючи їх більш низькою ціною, а екологічні параметри пелет - поза конкуренцією.

Високий показник енергоконцентрації

При згорянні 1000 кг пелети виділяється теплової енергії, як при спалюванні:

 • 685 л. топкового мазуту;
 • 500 л. дизельного палива;
 • 479 мЗ природного газу;
 • 1600 кг. деревини
Витрата палива на 100 м 2 в грн. за сезон
Вид палива
Необхідний
обсяг т.
Вартість
1 т. палива
Вартість
за сезон грн.
Пелети 13,2 3500 46200
Дрова / сосна 27,1 1920 52032
Вугілля кам'яне 12,4 4300 53320
Природний газ 7,9 7406 58507,4
Деревні брикети 21,9 3000 65700
Дизельне пальне 5,9 19058 112442,2

 

*.....

Перейти на пелети легко, просто подзвони

Запоріжжя

+38 (099) 715 90 53

Економічно

Економічно

Використання пелет в 3 рази дешевше, ніж використання газу

Ефективно

Ефективно

Мають тепловіддачу в 2,5 рази більше, ніж у дров

Екологічно

Екологічно

Пелети виготовляються з 100% екологічно чистої стружки

Що кажуть наші клієнти?

Розрахувати вартість за 5 хвилин.

Мішок

Мішок

 

Фасовка: 25кг.

Бігбег

Бігбег

 

Фасовка: 1000кг.

Ціна в мішках:
6,6 грн/кг.
Ціна до 20 т.:
6,3 грн/кг.
Ціна понад 20 т.:
6,2 грн/кг.

Характеристики пелет:

 • Теплотворність: 5.35 кВтг/кг.;
 • Калорійність: 4600 ккал/кг.;
 • Вологість: до 9%;
 • Стираємість: до 3%;
 • Насипна щільність: 630 кг/м3;
 • Зольність: 0,7 – 1,5%;
 • Щільність: 1,28 кг/дм3
 • Зміст азоту: 0,01%;
 • Сірка: 0,03%;
 • Зміст хлору: 0,003%;
 • Розмір: довжина 8-30 мм, діаметр 8 мм.;
 • Упаковка: МКР типу біг-беги 1,1т.

Чому ми?

 • ККД горіння досягає 94%;
 • Постійна наявність продукції на складі;
 • Пелети підходять до всіх типів пальників;
 • Доставка по всій території України;
 • Ціна від виробника;
 • Сертифікований товар
Питання щодо пелетів:
Дніпро:
piletadp@gmail.com
Запоріжжя:
07153b@gmail.com

Зворотній зв'язок

Паливні деревні пелети купити в Дніпрі і Запоріжжі

Топливные пеллеты Днепр

Деревні гранульовані пелети - це зручна і економічно вигідна сировина, екологічно чиста для обігріву різних об'єктів як житлового, так і промислового призначення.

Пелети - паливні гранули деревні з сировини рослинного походження, довжиною від 1 до 4 см, діаметром від 6 до 8 мм, вироблені методом спресовування під великим тиском. В процесі виробництва ніякі сторонні сполучні домішки не використовуються. Міцність пелети в гранулах забезпечена за рахунок натуральної в'язкої речовини - лігніну. Лігнін виділяє деревний матеріал під час спресовування.

Пелети паливні деревні гранули –

є енергоємним екологічно чистим паливом, що перевершує звичайні дрова за багатьма параметрами. Питома енергоємність одного кілограма пелети в гранулах становить близько 4,5 кВт.

Деревна пелета –

спочатку цей матеріал в гранулах придумали в Західній Європі, щоб скоротити затрати на транспортування і зберігання деревних відходів. Але з часом стало зрозуміло, що пелети - зовсім не відходи, а дуже якісні і вигідні паливні продукти за низькою ціною , і незабаром пелети деревні паливні набули широкого поширення по всьому світу. Можна деревні пелети паливні від виробника купити в містах: Дніпро, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Кривий Ріг, Нікополь, Бердянськ, Василівка, Царичанка, Новомосковськ, і інших містах.

В даний час, завдяки швидкому зростанню заміського будівництва і бажанням безлічі людей використовувати екологічні та енергозберігаючі технології, в Україні пелети деревні від виробника в м. Дніпро отримали широке визнання. Варто також відзначити той факт, що в зв'язку з постійним зростанням цін на енергоносії, вигода від застосування пелети паливні гранули Кривий Ріг ціна постійно збільшується.

Пелети паливні від виробника - особливості використання

В якості сировини для виготовлення пелети виступає деревина. Також пелети в гранулах купити можуть виготовлятися з сільськогосподарських відходів і торфу. Виробляються паливні пелети за допомогою прес-гранулятора який використовується в сільськогосподарській галузі також для виробництва гранульованого комбікорму.

Основне застосування пелети в гранулах Дніпро, Запоріжжя - це опалення житлових і промислових приміщень шляхом спалювання даного матеріалу в пелетних котлах. Установка даного виду має автоматизований процес подачі палива. За рахунок того, що пелети деревні мають низьку зольність, камера згоряння не вимагає постійного очищення, і участь оператора в цьому процесі мінімальна.

Пелетні котли випускаються різної потужності в залежності від передбачуваної площі опалення і призначення приміщення.

Купить пеллеты Днепр, Запорожье

Пелети деревні паливні Дніпро мають класифікацію, яка відображає їх енергетичні характеристики, і регламентується єдиною системою стандартів EN 14961-2. Українські виробники теж слідують європейськім стандартам, так як зацікавлені в експорті виробленої пелети на європейський ринок.

Пелети Кривий Ріг деревні паливні бувають різних сортів, які відрізняються між собою показниками зольності і вмісту азоту. Чим вище сорт, тим менше пелети деревні Дніпро містять золи і азоту.

 • EN Plus-A1 - пелети паливні деревні Дніпро преміум якості, купити для опалення приватного житла;
 • EN Plus-A2 - стандартна якість паливного матеріалу Дніпро;
 • EN-В - використовуються для спалювання в котлах великої місткості промислового призначення.

За зовнішнім виглядом пелети Запоріжжя преміального і стандартної якості схожі за розміром і забарвленням, не містять тріщин і мають приємний деревний аромат (рекомендується купити).

Рівень зольності даного паливного матеріалу в гранулах свідчить про якість сировини при їх виготовленні в місті Дніпро. Високий вміст золи може бути обумовлена ​​наявністю деревної кори і піску в сировині. Малий вміст золи, що не перевищують пів відсотка, містять пелети Дніпро, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Кривий Ріг, вироблених з листяних дерев.

Пелети паливні Дніпро - переваги застосування:

У порівнянні з альтернативними видами палива пелети паливні деревні гранули мають ряд переваг:

Застосування даного продукту Запоріжжя забезпечує високу енергоефективність. Виходить набагато нижча ціна опалення приміщення в містах Дніпро, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Кривий Ріг, ніж при застосуванні електрики, вугілля, дров, нафтопродуктів, дизельного палива. При використанні пелети ціна на енергоносії в три рази дешевше, ніж при газовому опаленні.

Топливные гранулы Днепр

ККД горіння пелети Дніпро досягає 94%;

Процес спалювання даного паливного матеріалу може бути автоматизований. З урахуванням виду паливного обладнання, завантаження паливного матеріалу може відбуватися як один раз на добу, так і одноразово протягом опалювального сезону.

При встановленні котлів для спалювання не потрібно узгодження з будь-якими контролюючими органами.

Застосування пелети Запоріжжя забезпечує високу вибухо-та пожежобезпечність.

Опалювальне обладнання для використання пелети потребує мінімального догляду і обслуговуванні.

При горінні пелети не виділяють шкідливі для здоров'я і навколишнього середовища викиди, немає неприємного запаху. Після завершення горіння залишається до 1% золи, і вона може бути використана як добриво.

Гранули деревні паливні прекрасно підходять для компактного зберігання та транспортування.

Ергономічність зберігання. Фасовані деревні гранули займають менше місця, ніж ті ж дрова. Маленького приміщення буде досить, щоб пелети купити і запастися паливом на весь сезон в містах Дніпро, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Кривий Ріг, та інших населених пунктах.

Як купити пелети деревні оптом від виробника за низькою ціною

Ми пропонуємо нашим замовникам пелети купити найвищої якості. Вся продукція сертифікована. У нас ви можете пелети купити за низькою ціною в Україні, в тому числі, в таких містах, як Дніпро, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Кривий Ріг, Нікополь, Бердянськ, Василівка, Новомосковськ , оптом і за найпривабливішою ціною.

Купити пелети деревні оптом у нас дуже легко. Зв'яжіться з нашим менеджером будь-яким зручним для Вас способом, і ви отримаєте актуальну інформацію про якість продукції, її сертифікації, пелети ціна, способах оплати, способи і терміни поставки пелети.

Ми гарантуємо нашим покупцям високий рівень сервісу, оперативність, і кращі ціни від виробника.