Будівельні суміші SOLID mix

Дніпро, Харків, Запоріжжя, Полтава

Продукція сертифікована
Суміші SOLID mix

ТОВ «МАКСИМА БУД МАРКЕТ» є офіційним дилером заводу сухих будівельних сумішей SOLID mix в регіонах: Дніпропетровській, Запорізькій, Полтавській, Харківській, Луганській і Донецькій обл. пропонує Вам розглянути можливість дилерської співпраці щодо постачання будівельного матеріалу.

Суміші «SOLID mix» виготовляються за передовими європеськими технологіями з використанням ретельно відібраних компонентів, підготовлених, очищених, відсортованих наповнювачів і добавок виробництва провідних європейських хімічних концернів.

Передові європейські технології

Ретельно підібрані компоненти

Очищені, відсортовані, підготовлені

Сухі будівельні суміші «SOLID mix»
Штукатурна суміш цементно-вапняна «SM 508»
Роздріб/шт.:
70 грн.
Опт/шт.(палетні нормы):
65 грн.
ціни вказані з урахуванням ПДВ

Призначена для підготовки та вирівнювання стін з цегли, бетону та інших мінеральних основ усередині та зовні будівель перед нанесенням шпаклівки або декоративної штукатурки. Товщина шару від 5 до 30 мм. Штукатурна суміш «SM 508» виготовляється на основі високоякісного портландцементу, вапна, мін-ральних наповнювачів та функціональних добавок.

Штукатурна суміш «SM 508» має високу адгезію, високий ступінь пластичності, морозостійка, зручна при нанесенні, екологічно безпечна.

Клей для керамогранітних плит посилений «SM 514»
Роздріб/шт.:
105 грн.
Опт/шт.(палетні норми):
100 грн.
ціни вказані з урахуванням ПДВ

Для керамогранітних плит посилений, застосовується для облицювання усередині і зовні будівель цегляних, бетонних і оштукатурених поверхонь на цементній або цементно-вапняній основі усіма видами стінових і підлогових керамічних плиток та іншими облицювальними матеріалами водопоглинанням більше 2%.

Облицювальні роботи всередині будівель можна проводити матеріалами з водопоглинанням менше 1%, в тому числі велико-форматних та керамогранітних плиток. Клей «SM 514» для керамогранітних плит посилений виготовлений на основі цементу з мінеральними наповнювачами і полімерними добавками.

Клей «SM 514» для керамогранітних плит посилений має високу адгезію, високу фіксуючу здатність, водостійкий, морозостійкий, ефективний для плит великих розмірів, високопластичний, зручний в застосуванні, екологічно безпечний.

Клей для пінополістиролу та мінеральної вати «SM 521»
Роздріб/шт.:
85 грн.
Опт/шт.(палетні норми):
80грн.
ціни вказані з урахуванням ПДВ

Призначений для кріплення пінополістирольних плит, фасадних мінераловатних, базальто-волокнистих та скловолокнистих плит при утепленні фасадів будівель та споруд різного призначення. Рекомендується для приклеювання плит з поперечним напрямком волокон.

Клей для приклеювання пінополістиролу та мінеральної вати «SM 521» виготовлений з високоякісного портландцементу, кварцових заповнювачів, а також модифікуючих домішок, що сприяють поліпшенню фізико-механічних властивостей розчину та адгезії.

Клей для приклеювання пінополістиролу та мінеральної вати «SM 521» має високу фіксуючу здатність, високу адгезію до мінеральних та органічних матеріалів, паропроникний, водостійкий, морозостійкий, зручний в застосуванні, екологічно безпечний.

Клей для плитки «стандарт» «SM 512»
Роздріб/шт.:
75 грн.
Опт/шт.(палетні норми):
70грн.
ціни вказані з урахуванням ПДВ

Застосовується для облицювання усередині та зовні будівель, цегляних, бетонних та оштукатурених поверхонь на цементній або цементно-вапняній основі, керамічними плитками та іншими оздоблювальними матеріалами з водопоглинанням не менше 3% та розміром не більше 300 × 300 мм.

Клей для плитки «стандарт» SM 512 виготовлений на основі цементу з мінеральними наповнювачами та полімерними добавками.

Клей для плитки «стандарт» SM 512 має високу адгезію, стійкий до сповзання з вертикальних поверхонь, водостійкий, морозостійкий, економічний, зручний в застосуванні, екологічно безпечний.

Армуючий клей для пінополістиролу та мінеральної вати «SM 522»
Роздріб/шт.:
115 грн.
Опт/шт.(палетні норми):
110грн.
ціни вказані з урахуванням ПДВ

Призначений для кріплення фасадних пінополістирольних плит при утепленні фасадів будівель та споруд різного призначення. Рекомендується для приклеювання плит з екструдованого полістиролу, фасадних мінераловатних, базальтоволокнистих та скловолокнистих плит.

Армуючий клей для пінополістиролу та мінеральної вати «SM 522» виготовлений з високоякісного портландцементу, кварцових заповнювачів, а також модифікуючих домішок, що сприяють поліпшенню фізико-механічних властивостей розчину та адгезії.

Армуючий клей для пінополістиролу та мінеральної вати «SM 522» має високу фіксуючу здатність, високу адгезію до мінеральних та органічних матеріалів, паропроникний, водостійкий, морозостійкий, зручний в застосуванні, екологічно безпечний.

Ремонтна суміш «SM 505»
Роздріб/шт.:
65 грн.
Опт/шт.(палетні норми):
60грн.
ціни вказані з урахуванням ПДВ

Застосовується на бетонних і цегляних основах для ремонту поверхонь, що мають відколи, вибоїни і щілини перед початком штукатурних, облицювальних і інших робіт будівельними сумішами групи « SOLID MIX». Товщина шару від 5 до 30мм.

Ремонтна суміш «SM 505» виготовлена на основі цементу з мінеральними наповнювачами і полімерними добавками провідних європейських виробників.

Ремонтна суміш «SM 505» високоміцна, має хорошу адгезію до поверхні, знижує витрати на ремонт, зручна в застосуванні, екологічно безпечна.

Стяжка для підлоги «SM 532»
Роздріб/шт.:
85 грн.
Опт/шт.(палетні норми):
80грн.
ціни вказані з урахуванням ПДВ

Застосовується на міцних не деформівних основах з бетону або цементного розчину для укладання, ремонту підлог усередині та зовні будівель; для виготовлення підлог під ухилом; для підготовки основ під самонівелюючі склади: «SM 533», а також під укладання керамічних покриттів. Рекомендована товщина шару від 10 до 40 мм.

Стяжка для підлоги «SM 532» виготовляється на основі суміші цементу з мінеральними наповнювачами та полімерними добавками. Стяжка для підлоги «SM 532» швидко твердіє, стійка до утворення тріщин, стійка до помірних механічних дій, водостійка, морозостійка, має можливість укладання під ухилом, екологічно безпечна.

Кладочна суміш для газобетонних та пінобетонних блоків «SM 525»
Роздріб/шт.:
65 грн.
Опт/шт.(палетні норми):
60грн.
ціни вказані з урахуванням ПДВ

Призначена для зведення внутрішніх та зовнішніх стін блоками з теплоізоляційних ніздрюватих бетонів: газосилі-катний бетон, пінобетон; а також з силікатних блоків. Застосовується для приклею-вання теплоізоляційних пане-лей від ніздрюватих бетонів до бетонних та цегляних основ. Може виконувати функції шпаклювальної суміші для вищевказаних матеріалів. Товщина шва від 2 до 5 мм.

Кладочна суміш для газобетонних та пінобетонних блоків «SM 525» виготовлена на основі високоякісного портландцементу, мінеральних наповнювачів та функціональних добавок.

Кладочна суміш для газобетонних та пінобетонних блоків «SM 525» високоадгезійна, запобігає утворенню "містків холоду", пластична, водостійка, морозостійка, заощаджує час на будівельному майданчику, зручна в застосуванні, екологічно безпечна.

Клей еластифікований, для внутрішнього та зовнішнього оздоблення «SM 515»
Роздріб/шт.:
145 грн.
Опт/шт.(палетні норми):
140грн.
ціни вказані з урахуванням ПДВ

Призначений для внутрішнього та зовнішнього оздоблення міцних мінеральних основ (важкий бетон, газобетон, цегла, штукатурка, тощо.), усіма видами природних та штучних матеріалів на мінеральній основі (декоративний камінь, граніт, скло, бетонна плитка, тощо). Завдяки високій водостійкості та морозо-стійкості застосування клею ефективно на основах, що піддаються періодичній деформації, пов'язаної зі зволоженням та розширенням (внутрішні басейни та резервуари, душові кабінки, балкони, тераси, підлоги, що обігріваються, тощо.).

Клей «SM 515» еластифікований рекомендований для укладання керамограніта, а також оздоблення поверхонь старих керамічних плиток методом "плитка на плитку" за винятком оздоблення по глазурованій поверхні. Особливо рекомендується застосовувати для оздоблення сходів та сходинкових маршів, а також поверхонь підлог, що влаштовуються під нахилом.

Клей «SM 515» еластифікований, виготовлений на основі сірого цементу з мінеральними наповнювачами та полімерними добавками. Клей «SM 515» еластифікований високоадге-зійний, стійкий до деформацій, в тому числі температурних, вирівнює залишкові напруги, водостійкий, морозостійкий, гідроізоляційний, зручний у застосуванні, екологічно безпечний.

Сухі будівельні суміші

Сухі будівельні суміші - це будівельний матеріал, без застосування якого не може обійтися жоден ремонт, реставрація або будівництво. Даний вид продукції необхідно купити, якщо планується виконання зовнішніх і внутрішніх робіт в житлових і промислових об'єктах.

Сухі будівельні суміші SOLID mix, завдяки своєму насиченому збалансованому складу, мають прекрасну функціональність і найширший діапазон використання. Якщо купити таку продукцію, з її допомогою можна виконувати нестандартні завдання в будівництві і ремонті, причому з мінімальними грошовими затратамі.Еслі ви вирішите купити сухі будівельні суміші SOLID mix в регіонах України (Дніпро, Харків, Запоріжжя, Полтава), вони істотно полегшать багато процеси і скоротять терміни виконання будівельних робіт.

Сухі будівельні суміші відносяться до напівфабрикатів. Зазвичай вони виробляються у вигляді порошку і використовуються після розведення рідиною в правильних пропорціях. Заміс може проводитися як вручну, так і автоматично. В результаті виходить універсальний склад для здійснення великої кількості різних будівельних і оздоблювальних робіт.

Сухі будівельні суміші SOLID mix - характеристикисухі будівельні суміші володіють великою масою і щільністю;зазвичай мають обмежений термін зберігання;простота і зручність в експлуатації і перевезення;зберігання продукції передбачає низьку вологість повітря.

З в'яжучих речовин найбільш часто використовуються цемент, гіпс. Вони дають розчину після проведення робіт схопитися і ствердіти, від них же залежить подальша стійкість і міцність отриманого в результаті покриття. Очевидно, що матеріали в складі продукції повинні бути якісними і очищеними, від цього залежить весь результат роботи.

Сухі будівельні суміші мають в своєму складі різні добавки, які представляють собою різноманітні хімічні сполуки. Добавки надають продукції певні бажані властивості. Це можуть бути швидкість затвердіння, пластичність, водоудерживающие властивості, морозостійкість, і інші.

Сухі будівельні суміші включають в свій склад різні наповнювачі, що змінюють щільність і жорсткість готового розчину і створюють каркас. Наповнювачі в деяких випадках виконують інші функції, наприклад, створюють фактуру в складі декоративної штукатурки.

Види складових речовин продукції, їх процентне співвідношення залежать від видів робіт, в яких планується застосовувати сухі будівельні суміші.

Якісні сухі будівельні суміші - запорука якісного кінцевого результату. Купити продукцію високої якості ви можете в «МАКСИМА СТРОЙ МАРКЕТ» Україна (Дніпро, Харків, Запоріжжя, Полтава)

Сухі будівельні суміші можна розділити на шість видів:

  • сухі будівельні суміші для шпаклівки,
  • вирівнюють,клейові (для плитки),
  • для приготування розчинів для кладки,
  • для ремонту (санаційні),затирочні. 

Розглянемо докладніше кожен вид продукції.

1. Суміш для шпаклівки потрібна для вирівнювання поверхонь з їх подальшою обробкою. Шпаклювальний вид продукції застосовується для забивання пошкоджень, тріщин в штукатурці. Шпаклювальні сухі будівельні суміші наносяться шаром 1 до 10 міліметрів. Головна вимога - вони повинні забезпечувати гладку і тверду структуру після затвердіння, яка стійка до пошкоджень. Продукція даного виду повинна з легкістю розподілятися, неутворювати патьоків.

2. Суміш вирівнює призначена для виправлення нерівностей на різних поверхнях.

3. Суміш клейова виготовляється з піску, цементу і спеціальної добавки. Змішана з водою, ця суміш утворює пластичний матеріал, стійкий на будь-яких поверхнях. Даний матеріал використовується для облицювання керамічною плиткою.

4. Суміш кладочна використовується для зведення стін і перегородок в якості сполучного розчину для кладки. Також сухі будівельні суміші кладочні потрібні при будівництві фундаментів невеликих приміщень, для облаштування доріжок.

5. Сухі будівельні суміші для ремонту (санаційні) потрібні для відновлення пошкоджених в процесі експлуатації поверхонь і стін. Санаційні сухі будівельні суміші дозволяють зупинити процес руйнування будівельних матеріалів, які втрачають свою міцність і стають пухкими. Сухі будівельні суміші для санації в своєму складі містять спеціальні наповнювачі, які поглинають вологу. Нанесені на поверхню, такий санаційний склад твердне, а потім вбирає і випаровує зайву рідину разом з руйнівними солями, які в ній містяться. Сухі будівельні суміші для санації дуже ефективні проти грибків і плісняви, які часто розростаються в відволожилася штукатурці. Дана продукція для санації підходить для будь-яких поверхонь.

6. Сухі будівельні суміші затирочні використовуються при укладанні керамічної плитки. Вони виконують не тільки декоративну функцію, надаючи поверхні привабливою зовнішній вигляд, але і перешкоджають попаданню небажаної вологи в шви, і є сполучною елементом всіх компонентів керамічної кладки.6. Сухі будівельні суміші затирочні використовуються при укладанні керамічної плитки. Вони виконують не тільки декоративну функцію, надаючи поверхні привабливою зовнішній вигляд, але і перешкоджають попаданню небажаної вологи в шви, і є сполучною елементом всіх компонентів керамічної кладки.

Купити якісні сухі будівельні суміші SOLID mix ви можете в ТОВ «МАКСИМА СТРОЙ МАРКЕТ» в регіоні Україна (Дніпро, Харків, Запоріжжя, Полтава) за попереднім замовленням. Доставка замовлень здійснюється в усі регіони транспортними компаніями в найстисліші терміни. Якщо вам важко в питанні, яку саме продукцію SOLID mix купити, зв'яжіться з нами зручним для вас способом, і отримаєте вичерпну консультацію нашого фахівця, який допоможе вам зробити оптимальний вибір і сформувати замовлення.