Поризовані керамічні блоки КЕРАТЕРМ ®

Продукція, якій можна довіряти
Кератерм 25 керамоблок

Кератерм 25 керамоблок

 

Розміри (ШхДхВ), мм 248х380х238

Еквівалент умовної цегли 11,5 шт.

від 38,60 грн/шт.
Кератерм 10 керамоблок

Кератерм 10 керамоблок

 

Розміри (ШхДхВ), мм 100х380х238

Еквівалент умовної цегли 4,64 шт.

від 18,55 грн/шт.
Кератерм 38 керамоблок

Кератерм 38 керамоблок

 

Розміри (ШхДхВ), мм 380x248x238

Еквівалент умовної цегли 11,5 шт.

від 38,60 грн/шт.
Кератерм 12 керамоблок

Кератерм 12 керамоблок

 

Розміри (ШхДхВ), мм 120х380х238

Еквівалент умовної цегли 5,6 шт.

від 21,95 грн/шт.
Кератерм 44 керамоблок

Кератерм 44 керамоблок

 

Розміри (ШхДхВ), мм 440x248x238

Еквівалент умовної цегли 13,4 шт.

від 51,00 грн/шт.
140-145 кг на 1 см2

140-145 кг на 1 см2

Керамічний блок витримує навантаження

У 2008 році

У 2008 році

Побудований за світовими технологіями завод

500 000 штук

500 000 штук

В постійній наявності на складі

Власний кар'єр

Власний кар'єр

і сертифіковане виробництво

Гарантія якості

Гарантія якості

Весь наш товар 100% сертифікований

100% безпека

100% безпека

Не містить радіоактивних речовин

Економічна вигода

Вибір будівельного стінового матеріалу надає невеликий вплив на загальну вартість будинку, але має вирішальне значення для його якості. З керамоблоками КЕРАТЕРМ® ви вибираєте економічну будівельну систему з усіх точок зору, яка пропонує найвищу якість і цінність.

Завдяки системі блоків КЕРАТЕРМ® ви отримуєте:

  • менші витрати розчину, оскільки вертикальні шви не потрібно заповнювати;
  • швидкість будівництва, один блок КЕРАТЕРМ 38 і КЕРАТЕРМ 25 замінює 11,5 цегли. Таким чином, замість 2 годин кладки 1 м 2 можна покласти за 30 хвилин;
  • У керамічних блоків маса на 1 м куб. менше майже в 2 рази, в порівнянні із звичайною цеглою, що знижує витрати на установку фундаменту;
  • Унаслідок високої точності геометричних розмірів і пазо-гребньової системи укладання керамічних блоків КЕРАТЕРМ® є можливість заощадити на обробці стіни;
  • Керамічні блоки забезпечують енергоефективність та тепловий баланс усередині будинку, що значно відобразиться на оплаті комунальних послуг в подальшому;
  • Термін служби і вартість керамічного будівельного блоку забезпечують надійні інвестиції для кількох поколінь. Стіни з керамічних блоків економічні та довговічні .

Переваги Керамічних Блоків КЕРАТЕРМ®

Переваги Керамічних Блоків
1

Енергоефективність

Пористість керамічних блоків і хороша конструкція всієї системи знижують втрати тепла.
2

Відмова від утеплювача

Завдяки дотриманню європейської технології, коефіцієнт теплового опору стіни з керамічних блоків становить 3,33 м2 * К/Вт
3

Екологічність

Блоки складаються виключно з глини. Продукція має всі необхідні підтверджуючі сертифікати, в т.ч. радіологічних випробувань.
4

Міцність

При М100-125 марці міцності, керамічні блоки дають можливість зводити несучі стіни до 6-ти поверхів.
5

Вогнестійкість

Клас вогнестійкості керамічних блоків Кератерм ROI 180. Продукція витримує понад 900°C
6

Шумоізоляція

Завдяки пористій структурі і повітряним порожнечам всередині керамічних блоків звук поглинається набагато ефективніше, ніж у будь-якого аналога.

Часті питання про керамоблоки

Яка головна особливість керамічних блоків?

Керамічні блоки - поризованні, що досягається додаванням в глину тирси, яка в печі вигорає, залишаючи мікропори, це робить КЕРАТЕРМ® більш теплим і легким матеріалом в порівнянні зі схожою продукцією.

Блоки не кришаться, дюбеля тримаються, мають високі показники зусилля на виривання дюбелів (понад 120 кгс), що робить можливим застосування будь-яких фасадних систем і утеплювачів.

Чи потрібно заповнювати вертикальні шви розчином?

Ні, не треба. Блоки фіксуються вертикально за допомогою «пазо-гребневого» з'єднання і саме без заповнення вертикальних швів розчином вивчалися всі особливості керамічних блоків КЕРАТЕРМ®.

Керамічні блоки КЕРАТЕРМ - кращий вибір і низька ціна в м. Дніпро, Запоріжжя

Замислюючись про будівництво будинку мрії, слід враховувати кілька важливих речей: якість будівельних матеріалів, забезпечення здорового клімату в приміщенні і оптимальної теплоізоляції, комфорт для вас і вашої родини. Кращим вибором для таких цілей будуть керамічні блоки КЕРАТЕРМ . Вони призначені для виготовлення як внутрішніх, так і зовнішніх стін.

Конструкції з керамоблоков КЕРАТЕРМ мають величезну стійкістю. Кладка керамічних блоків може бути використана навіть в районах з високою сейсмічністю, оскільки вона забезпечує високу ступінь безпеки при землетрусах.

 

Купити Керамічні блоки КЕРАТЕРМ в Дніпрі, Запоріжжі.

Керамічні блоки КЕРАТЕРМ вже пройшли через вогонь в процесі виробництва, тому в разі пожежі вони не стріляють, а випікаються. Таким чином їх характеризують як «негорючі».

Що таке поризовані керамічні блоки ? Це блоки, що формуються з тирси і глини, після чого висушуються і спалюються при 1000 °C. Коли тирса повністю спалюється, пори знову залишаються заповненими повітрям і мають теплоізоляційні властивості. Теплоізоляційні властивості керамоблоков КЕРАТЕРМ обумовлені саме їх пористістю в результаті технології виробництва. Пористість керамічних блоків і їх хороший дизайн зменшують втрати тепла.

Ніщо не зможе гарантувати вам настільки хорошу звукоізоляцію в будинку як керамічні блоки . Вони забезпечують тихе життя без утомливих шумів всередині або зовні будівлі.

Керамоблоки КЕРАТЕРМ ціна в Дніпрі, Запоріжжі.

Чи потрібно утеплювати керамічні блоки? Через форми пустот і пористості зовнішні великоформатні керамічні блоки досягають величезного прогресу в теплоізоляції. Стіна з керамоблока КЕРАТЕРМ може поглинати природну енергію сонця і в той же час зберігати тепло, що виходить від будинку. Це економить тепло - коливання температури врівноважуються поглинанням і виділенням тепла - взимку будинок залишається теплим, а літом - холодним. Таким чином, вони сприяють значному зниженню потреби в енергії для опалення або охолодження.

Керамічний блок КЕРАТЕРМ поглинає вологу зсередини і швидко виводить її назовні. Це означає, що поверхня стіни залишається сухою у будь-яку пору року і, таким чином, забезпечує особливо приємний клімат в приміщенні.

Особливе значення для теплового комфорту має температура на поверхні стіни: більш низька температура стіни, ніж в приміщенні, призводить до несприятливого клімату. Незвичайні теплові властивості зовнішнього керамічного блоку призводять до теплового балансу в інтер'єрі, і, отже, підвищує його комфорт.

Купити керамоблоки  КЕРАТЕРМ в Дніпрі, Запоріжжі можна як оптом так і в роздріб.

Керамічний блок КЕРАТЕРМ - це матеріал, термін служби якого вище середнього у порівнянні з іншими будівельними матеріалами. До того ж, їх міцна конструкція в поєднанні з відповідною якістю вимагає мінімального догляду, а всі властивості такої кладки зберігаються протягом тривалого часу.

Керамічні блоки є екологічно чистими матеріалами. Все глиняні будівельні матеріали довговічні і екологічні - термін служби керамічних блоків КЕРАТЕРМ може перевищувати 100 років. Вони зроблені з натуральної сировини. Більш того, через дуже тривалий термін служби початковий вплив матеріалу на навколишнє середовище дуже низький. Керамічні вироби генерують менші викиди парникових газів на етапі виробництва, ніж бетонні вироби.

Замовити керамічні блоки КЕРАТЕРМ в Максима Буд Маркеті (офіційний дилер в Дніпропетровській, Запорізькій, Луганській і Донецькій області).

Компанія Максима Буд Маркет завоювала авторитет надійного партнера серед споживачів завдяки високій якості продукції та доступним цінам. Якщо ви все ще думаєте, де купити керамоблоки , тоді можете замовити консультацію фахівця просто залишивши заявку, і ми зв'яжемося з вами в будь-який зручний для вас час. Замовляйте керамічні блоки КЕРАТЕРМ від виробника БудМаркет MAXIMA і вибирайте способи доставки: забирайте на складі в Дніпрі або ми оформимо доставку вашого замовлення в Дніпро чи Запоріжжя . Вам потрібна допомога у виборі? Ми допоможемо підібрати потрібну кількість керамічних блоків під необхідну вам квадратуру за доступними цінами за куб. Тому якщо ви ще думаєте, де купити керамічні блоки - купуйте в MAXIMA Буд Маркет.